Şriftin ölçüsü :

Saytın rəngi :

Aparatın strukturu

Yardımlı rayon İcra hakimiyyəti başçısı aparatı məsul işçiləri

S/S

Vəzifəsi

Adı, atasının adı və soyadı

əlaqə nömrələri (025)

 

Rəhbərlik

 

1

Rayon İcra hakimiyyətinin başçısı

    Ayaz Nəriman oğlu Əsgərov 

206-10-82

 

2

Başçının birinci müavini

Azər  Yüsüb oğlu Xamiyev

206-11-15

 

3

Başçının müavini – Sosial-iqtisadi inkişafın təhlili və proqnozlaş-dırılması şöbəsinin müdiri

Mahir Xanış oğlu Mirzəyev

206-12-43

 

4

Başçının müavini – İctimai-siyasi və humanitar məsələlər şöbəsinin müdiri

Əfsanə Cəmaləddin qızı Məmmədova

206-11-74

 

5

Sektor müdiri - baş mühasib

Anar Höccət oğlu Babayev

206-23-45

 

6

Başçının köməkçisi

Namiq Vəli oğlu Səfərov

206-10-82

 

7

Böyük məsləhətçi – Yetkinlik yaşına çatmayanların işləri və hüquqlarının müdafiəsi üzrə komissiyanın məsul katibi

 Kərəm Seymur oğlu Hüseynov

206-27-65

 

8

Aparıcı məsləhətçi - Yetkinlik yaşına çatmayanların işləri və hüquqlarının müdafiəsi üzrə komissiyanın uşaqlarla iş üzrə məsləhətçisi-psixoloqu

Əflan Təyyarxan oğlu Ağayev

206-27-65

 

9

Baş mütəxəssis

Qalib Zabil oğlu Şabiyev

206-22-51

 

İnformasiya təminatı və təhlil sektoru

 

10

Sektor müdiri

Şənlik İsmail oğlu Bağırov

206-20-02

 

11

Aparıcı məsləhətçi

Elvin Saleh oğlu Abdulov

206-20-02

 

Ərazi idarəetmə və yerli özünü idarəetmə orqanları ilə iş şöbəsi

 

12

Şöbə müdiri

Şücaət Zabi oğlu İbişov

206-29-30

 

13

Baş məsləhətçi

Mehdi Aydın oğlu İmanov

206-24-34

 

14

Böyük məsləhətçi

     Miramil Mirsəmid oğlu Səmədli

206-24-34

 

Hüquq şöbəsi

 

15

Şöbə müdiri

Qədir Astanali oğlu Cəfərov

206-28-73

 

16

Məsləhətçi

Elgiz  Təvəkgül oğlu Heydərov

206-28-73

 

İctimai - siyasi və humanitar məsələlər şöbəsi

 

17

     Şöbə müdiri müavini - dini qurumlarla işin təşkilatçısı

Mirqiyas İmran oğlu Əsgərov

206-23-42

 

18

Baş məsləhətçi

Camaləddin Mirmahmud oğlu Mahmudov

206-23-42

 

19

Baş məsləhətçi

Firəddin Heybət oğlu Mirzəyev

206-27-65

 

20

Baş məsləhətçi

Hikmət Ayaz oğlu Nəzərli

206-27-65

 

Sosial-iqtisadi inkişafın təhlili və proqnozlaşdırılması şöbəsi

 

21

Şöbə müdirinin müavini

Elçin Adil oğlu Mirzəyev

206-23-80

 

22

Baş məsləhətçi

 

Yaşar Həsənağa oğlu Eyvazov

206-22-83

 

23

Baş məsləhətçi

 

Ehtimad Sütun oğlu Ağahüseynov

206-22-83

 

 

24

Baş məsləhətçi

Əhəd İsrafil oğlu Bağırov

206-22-01

 

25

Aparıcı məsləhətçi

Yusif Əlizadə oğlu Abdulov 

206-22-01

 

Vətən müharibəsi iştirakçıları və şəhid ailələri ilə işin təşkili şöbəsi

 

26

Şöbə müdiri

Rövşən Ariz oğlu Süleymanov

206-11-84

 

27

Böyük məsləhətçi

Rafael Camal oğlu Mustafazadə

206-11-84

 

Memarlıq və tikinti şöbəsi

 

28

Şöbə müdiri – baş memar

Sərvər Alıhüseyn oğlu Mirzəyev 

206-13-24

 

29

Böyük məsləhətçi (mühəndis)

Ceyhun Vaqif oğlu Verdiyev

 206-29-57

 

30

Aparıcı məsləhətçi (mühəndis)

Qabil Təzəxan oğlu Hadiyev 

206-29-57

 

Sənədlərlə və vətəndaşların müraciətləri ilə iş şöbəsi

 

31

Şöbə müdiri

 Vakant

206-12-27

 

 

32

Məsləhətçi (kadrlar üzrə işin aparıcısı)

Arzu Davud oğlu Xamiyev

206-12-27

 

33

Məsləhətçi

Zəminə Seyfulla qızı Mirzəyeva

206-16-92

 

34

Məsləhətçi

Ağa İsa oğlu Mahmudov 

206-16-92

 
Keçidlər